Робоча група з розробки Стратегіі розвитку #Баришівськоі ОТГ впевнено рухається до завершення стратегічного планування.

Сьогодні затвердили план стратегічного розвитку громади до 2027 року в цілому та перейшли до четвертого етапу розробки стратегії – побудови системи моніторингу та оцінки якості виконання Стратегії.

А також встигли обговорити графік громадських обговорень проєкту Стратегії у всіх старостинських округах громади, як обов’язкового етапу перед винесенням проєкту документу на розгляд селищноі ради на черговому засіданні сесії.
Вже наступне засідання – є фінальним і тому тривають останні обговорення і приготування до моменту, коли в #Баришівській громаді з‘явиться дорожня карта розвитку на найближчі 7 років.