Різдвяно-новорічні передзвони

5 січня 2021 року в  Баришівській центральній бібліотеці для дорослих, до новорічно-різдвяних свят презентовано книжково- ілюстративну виставку «Різдвяно-новорічні передзвони».Пропонуємо вашій увазі книги, які є в нашій бібліотеці : Воропай О. Звичаї українського народу, Традиції українсього народу, Українці: Свята. Традиції. Зичаї. Орел Л. Українська родина: Обряди і традиції та інші, в яких розповідається про історію нашого народу ,його звичаї, духовну культуруНародна мудрість каже : «Той хто забув звичаї своїх батьків, карається людьми і Богом. А наші звичаї — скарб українського народу. Тому не забуваємо їх, вивчаємо і примножуємо. А в цьому вам допоможуть наші книги.

Провідний бібліотекар Баришівської Центральної бібліотеки для дорослих Захарченко С.П.