#Разом_робимо_важливе

Свято Миколая – особливий день для кожної дитини. Цілий рік маленькі діточки чекають на цю чарівну ніч. Кожен хоче отримати свій заповітний подарунок та втілити у життя найбажанішу мрію.

Усі ми знаємо саме цієї ночі, як усі поснуть, миттю прилетить на золотих санях Миколай – із білою бородою, в теплому кожусі, а головне – з великим мішком подарунків. Саме доброта і віра в чудо здатна зберігати все найдорожче в людських серцях. Разом повіримо в диво.

Пропонуємо вам друзі, взяти участь у творчому конкурсі від Благодійної організації “Благодійни фонд “МХП-Громаді”.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі!

Для цього потрібно:

бути підписаним на сторінку ТОВ “МХП-Агро-С”  та Благодійна організація “Благодійний фонд “МХП-Громаді” .

зробити репост (поширити) цю публікацію в себе на сторінку

надіслати в особисті повідомлення даної сторінки малюнок своєї дитини, внуків чи племінників на зимову тематику, вказавши  у правому нижньому кутку малюнка прізвище, імя та вік дитини.

Малюнки дітлахів приймаються до 17 грудня.

Малюнки ми розмістимо 18 грудня  на нашому профілі, аби всі мали змогу підтримати лайком учасників, за той малюнок який найбільше сподобався. І 19 грудня визначено двох переможців, які отримають рюкзачки з набором шкільного приладдя.

Зверніть увагу, що в конкурсі можуть брати участь жителі населених пунктів, де господарює ТОВ “МХП-Агро-С”, а саме:

• Яготинська ОТГ.
  • Баришівська ОТГ.
  • Згурівська ОТГ, то цей творчий конкурс для вас!

P.S. На момент оголошення результатів ваші сторінки мають бути відкритими, щоб ми могли перевірити наявність репосту.