Разом робимо важливі справи!

Цієї осені директорка інклюзивно-ресурсного центру Баришівської селищної ради, Людмила Богдан, звернулася по допомогу до керівництва Старинська птахофабрика та Фонд “МХП-Громаді”, щодо заміни вхідних дверей. Ми відгукнулися на прохання і вже нові двері зустрічають працівників та вихованців інклюзивно-ресурсного центру.

Інклюзивно-ресурсний центр Баришівської селищної ради ─ це установа, яка забезпечує права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти через надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводу. А також створення умов для всебічного розвитку дітей, максимальної реалізації їхнього природного потенціалу через організацію спеціальних засобів впливу.

Разом робимо важливі справи!