Публічні обговорення щодо налагодження взаємодії між громадськістю та місцевою владою

23 березня 2024 року відбулися публічні обговорення щодо налагодження взаємодії між громадськістю та місцевою владою у сфері раннього відновлення.

У обговоренні взяли участь представники Баришівська селищна рада, місцевого бізнесу, депутати, активні жителі, спортсмени.

Голова правління Фонд громади Березані Алла Новікова повідомила, що Фонд розпочинає в Баришівській громаді реалізацію проєкту «Простори активних громадян у деокупованих селах Баришівської громади Київщини».

Реалізувати проєкт стало можливим завдяки грантовій підтримці за результатами конкурсу грантів «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», що виконується відповідно до грантової угоди між Фондом «Партнерство за сильну Україну» (Кімонікс) та Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».

У рамках проєкту спільними зусиллями влади, громади і бізнесу відбудеться часткова реконструкція частини приміщення Центр позашкільної роботи “Мрія” Баришівської селищної ради, яке не використовувалось майже 33 роки, під спортивну залу.

Відкриття реконструйованого приміщення  дозволить продовжити заняття спортом для більш ніж 150 дітей, котрі займалися спортом в адмінбудівлі СК «Прогрес» до її руйнування в березні 2022 року.

Відновлення спортивної зали сприятиме поліпшенню ментального і фізичного здоров’я дітей. За рахунок грантових коштів буде придбано частково будівельні матеріали, меблі і декілька спортивних тренажерів.