Привітання дітей з Різдвом Христовим

За давньою традицією, Різдво Христове –  одне з найбільш шанованих свят у році. Це урочистий день, сповнений  різноманітними обрядами і  традиціями, день, коли кожна сім’я створює в оселі атмосферу затишку, достатку та злагоди. Традиційно, у цей день доброю традицією є допомога тим, хто потребує підтримки. Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради спільно з ювенальною превенцією Броварського РУП привітали малечу з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах з цим святом.

Напередодні Різдва завітали у оселі дітей та вручили їм солодкі подарунки, надані #МХП-Агро-С та #Фондом”МХП-Громаді (директори Анатолій Січкар та Тетяна Волочан),  в обмін на обіцянку добре вчитися і слухатися батьків.