ПРИВІТАЛИ З 90-РІЧЧЯМ ЖИТЕЛЬКУ МАСКІВЕЦЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

2 березня 2020 року 90-й рік народження зустріла на своєму життєвому порозі шанована жителька Масківецького старостинського округу  – Галина Денисівна Шостак. З ювілейною датою її привітали представники влади –заступник Баришівського селищного голови з соціального напрямку Жанна Віталіївна Данчук, директор територіального центру Баришівської селищної ради Іван Іванович Кутовий, головний спеціаліст загального відділу Баришівської селищної ради Оксана Леонідівна Нитченко.

Багато теплих і щирих слів гості адресували ювілярці. Бажали жити довго і щасливо, щоб і на сторіччя зібратися разом і поспілкуватися з живим свідком історії. В свою чергу Галина Денисівна щиро подякувала за подарунки та теплі слова, розповіла про свій життєвий шлях та поділилася секретами довголіття. Головний із них – любити та поважати людей і завжди залишатися активним та молодим душею.