Проєкт “Простори активних громадян у деокупованих селах Баришівської громади Київщини” (с. Лук’янівка)

Деокуповане село Лук’янівка Баришівської громади, має багату історію та тепер потребує значних змін для відновлення нормального життя. На території села велися активні бойові дії, які залишили по собі значні руйнування та відчуття нестабільності.

Одним із таких місць у Лук’янівці був старий сільський клуб, який колись був центром культурного життя громади.

Пошкоджені стіни, старі вікна, зношені меблі та відсутність необхідного обладнання зробили його непридатним для проведення заходів. Це обумовило необхідність облаштування нового місця для збору людей, де жителі села могли б знову збиратися, спілкуватися, проводити культурні та соціальні заходи.

Відновлення сільського клубу стало пріоритетом для громади. Завдяки тісній співпраці місцевої влади в особі секретаря селищної ради Олександра Ільченка з БО «Фонд громади Березані» (голова правління Алла Новікова), бізнесу, а саме СТОВ «Лук’янівське», яке взяло на себе фінансування ремонтних робіт, та небайдужих мешканців в рамках конкурсу грантів «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», організованого  Фондом «Партнерство за сильну Україну» (Кімонікс) та ГО «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» втілюється прагнення громади створити комфортний та безпечний простір, який стане серцем села, де мешканці зможуть збиратися для проведення різноманітних заходів, обговорення нагальних питань та просто для приємного спілкування.

Дякуємо всім партнерам та учасникам проєкту за підтримку та співпрацю! Разом ми будуємо сильну та активну громаду!

#ФондгромадиБерезані#громадськийпростір #відновлення #громадськаактивність #Лук’янівка #Баришівськагромада #Єднання #Кімонікс #сильнаУкраїна