Проведений об’їзд старостинських окргів

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету селищної ради з 08 червня по 11 червня 2021 року керуючою справами виконавчого комітету Нестеровою О.М., начальником відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою Дибкою Т.М., головним архітектором Марчуком С.В. проведений об’їзд старостинських окргів Баришівської селищної ради з вивчення питань щодо організації поховань померлих, утримання кладовищ та місць поховань на території старостинського округу та проведення інвентаризації дитячих ігрових та спортивних майданчиків, розташованих на території населеного пункту, а також уточнення переліку об’єктів комунальної власності селищної ради, які розташовані на території населених пунктів старостинських округів селищної ради і на разі не використовуються.

Під час об’їзду визначено необхідність уточнення переліку об’єктів комунальної власності, що перебувають на балансі селищної ради у розділі «Дитячі ігрові та спортивні майданчики» в частині упорядкування адрес розташування, назв та переліку їх складових, а також окреслено ряд завдань щодо благоустрою кладовищ та місць поховань на території населених пунктів старостинських округів.

Підсумки проведеного об’їзду будуть підведені на засіданні виконавчого комітету 18 червня 2021 року та узагальнені відповідними рішеннями.