Профорієнтаційна робота – запорука успішного майбутнього навчальних закладів освіти Баришівської громади

06.02.2020 нараду по проведенню «Ярмарки професій» зібралися  начальник управління економічного розвитку, залучення інвестицій та фінансів Баришівської селищної ради Надія Михайлівна Слухай, начальник відділу молоді та спорту Баришівської селищної ради Олена Миколаївна Бойко та директор Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Єгор Васильович Гарбуз.

В процесі бесіди був змінений формат проведення заходу. В цьому році ярмарку професій буду проведено двічі:

26 лютого на 12.30 та 4-го березня на 13.30 в ЦПР «Мрія»

Шановні наші випускники, батьки – звичайно вибір за Вами! Дослухайтесь всіх, а в першу чергу –свого серця! Успіхів Вам у цій нелегкій справі!  Зробіть свій правильний вибір!