На виконання рішення виконавчого комітету Баришівської селищної ради від 15.04.2021 № 90 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із поводження з побутовими відходами на території Баришівської селищної ради» 27 травня 2021 року о 10:00 год відбувся конкурс з визначення виконавця послуг із поводження з побутовими відходами на території Баришівської селищної ради. Від претендентів на конкурс було подано 2 конкурсні пропозиції – комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство с. Морозівка» та комунального підприємства «Корніївський сільський комбінат комунальних підприємств» (переліки документів, які підтверджують їх  відповідність кваліфікаційним критеріям).

Розглянувши подані документи від конкурсантів, було заслухано представника  від комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство с. Морозівка», який повідомив про відмову  від участі у конкурсі, у зв’язку з тим, що ним не було надано розрахунку економічного обґрунтованого тарифу на послуги з вивезення ТПВ.

Після розгляду  конкурсної пропозиції комунального підприємства «Корніївський сільський комбінат комунальних підприємств», було вирішено, що пакет документів був поданий не в повному обсязі.

Тому конкурсною комісією не було визначено переможця конкурсу з вивезення ТПВ по об’єктах: багатоквартирні будинки с. Морозівка та приватного сектору на території Корніївського і Паришківського старостинських округів та рекомендовано оголосити  повторний конкурс з визначення виконавця послуг із поводження з побутовими відходами на території Баришівської селищної ради.