Про генератори, які перебувають на балансі Баришівської селищної ради

Наша громада отримала генератори в рамках спільної україно-французької ініціативи «Світло під час зими» та у рамках проєкту «Відновлення громад».

У Баришівської селищної ради на балансі перебуває всього 9 генераторів. Один з них (FORTE FG3500) був придбаний за кошти бюджету і переданий у відповідальне зберігання відділенню поліції 1 Броварського РУП ГУНП в Київській області для потреб поліції.

Інші 8 (PRAMAX PX8000) передані в рамках Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» (фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією) для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. Вони були розподілені таким чином:

• 4 шт. передані відділу освіти, молоді та спорту (ОЗО «Баришівський ліцей», Баришівський ліцей ім. Зерова, ОЗО «Морозівський ліцей ім. Д. Поповича», ЗДО ясла-садок «Теремок» комбінованого типу);
  • 2 шт. передані відділу культури та туризму (будинки культури с. Коржі та с. Лукаші);
  • 1 генератор передано у Волошинівський старостинський округ;
  • 1 генератор забезпечує безперебійну роботу апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради, щоб вчасно надавати адміністративні послуги населенню.

Інф. Апарату виконавчого комітету