Представниці Баришівської громади долучились до інформаційної сесії Асоціації Амбасадорок України

Учасниці взяли участь в опитуванні по визначенню ключових навичок, якими має оволодіти жінка на шляху до економічної незалежності.

Ключовою навичкою представниці громади вважають  фінансову самодостатность. Тож керівниця організації Ольга Веселовська доскональніше зупинилась на цьому питанні.

Чотири основні навички, які допоможуть жінкам у формуванні фінансової самодостатності:

• Щомісяця вести облік доходів тавитрат сім’ї.
  • Жити без боргів, відповідно до особистих коштів.
  • Були готовою до непередбачуваних витрат, планувати на перспективу.
  • Слідкувати за тенденціями фінансової сфери.

Ольга наголосила: “Ці правила здаються максимально простими. Та за статистикою, тільки одна з десяти жінок веде облік доходів та витрат. Ми ж навчаємо основам фінансової грамотності, щоб жінки та дівчата вели облік бюджету сім’ї, не мали боргів, не потрапляли в “кредитні ями”, вміли заощаджувати та інвестувати.”

Тож за результатами зустрічі запланували долучати жінок та дівчат громади до освітніх програм, зокрема, й з фінансової грамотності.

Інф. Центру соціальних служб