Потужне оновлення Баришівського НВК ( гімназія загальноосвітня школа l-lllступенів )

Сьогодні, до Баришівського НВК на робочу нараду завітали : Мар’яна Анатоліївна Лук’яненко, депутат Київської обласної ради; Юрій Анатолійович Шовть, заступник Баришівського селищного голови з питань житлово-комунального господарства; проектант та відповідальні підрядники – обговорити та ознайомитися з ходом проведення реконструкції освітнього закладу.

Чітка співпраця, навіть при вирішенні майбутнього кольору закладу.

В новому навчальному році перед учнями постане оновлена школа, адже з кожним роком школи громади все більше наближаються до європейського рівня як за якістю навчання, так і за матеріально-технічною базою.

Нагадуємо, 20-го травня розпочалися роботи по проекту «Капітальний ремонт щодо покращення будівлі. Утеплення фасаду Баришівського НВК ( гімназія загальноосвітня школа l-lll ступенів).

Весь хід виконання робіт відбувається під постійним контролем Баришіської селищної ради та відповідальних працівників відділу освіти, молоді та спорту Баришівськоі селищної ради