Посадові особи Баришівської селищної ради пройшли навчання та перевірку знань з питань охорони праці

В Баришівській селищній раді завершився черговий період планового навчання та перевірки знань з питань охорони праці у керівників закладів освіти та посадових осіб структурних підрозділів установи.

Відповідно до тематичного плану і програми навчання з охорони праці працівників Баришівської селищної ради 03 грудня 2019 року в приміщенні ЦПР «Мрія» відбулося навчання з питань охорони праці посадових осіб та спеціалістів відповідальних за охорону праці в установах та закладах Баришівської селищної ради.

У зазначених заходах взяли участь заступник голови з питань благоустрою та ЖКГ Баришівської селищної ради Шовть Ю.А., завідувач сектором з питань кадрової роботи Баришівської селищної ради Дзявун Л.А., інспектор праці Баришівської селищної ради Галецький С.В., представники Переяслав-Хмельницької станції екстреної медичної допомоги, інспектори Баришівської РС ГУ ДСНС України у Київській області, представник Баришівської лабораторії ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України».

Заступник голови з питань благоустрою та ЖКГ Баришівської селищної ради Шовть Ю.А. доповів про законодавство України про охорону праці, основні положення Закону України «Про охорону праці».

Завідувач сектором з питань кадрової роботи Баришівської селищної ради Дзявун Л.А. ознайомила присутніх про законодавство України про працю.

Інспектор праці Баришівської селищної ради Галецький С.В. доповів присутнім про стан загального та смертельного виробничого травматизму в Україні та Київській області у 2019 році. Окремо зупинився на стані травматизму в галузі соціально-культурної сфери. Фахівець проінформував слухачів про ризики травмування на робочому місці та дії працівників у разі настання нещасного випадку.

Наголосив на тому, що керівники кожного структурного підрозділу, які проводять працівникам первинні та повторні інструктажі з питань охорони праці повинні бути особистим прикладом  у повсякденній роботі, спрямованій на збереження здоров’я та життя людей.

Представник Переяслав-Хмельницької станції екстреної медичної допомоги розповів та продемонстрував про надання першої допомоги потерпілим у разі нещасного випадку.

Інспектори Баришівської РС ГУ ДСНС України у Київській області зупинилися на питаннях пожежної безпеки, вибухонебезпеки виробництва, вибухозахисту та електробезпеки.

Представник Баришівської лабораторії ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України» привернула увагу присутніх на питаннях гігієни праці, медичних оглядах, профілактики професійних отруєнь і захворювань.

Керівники закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти та директори закладів культури, бібліотекарі демонстрували свої знання з питань охорони праці. Іспит проводився у вигляді круглого столу, коли кожен з присутніх чув відповіді свого колеги на поставлені комісією питання, відбувався вільний обмін думками між учасниками. Такий формат краще сприяє вдосконаленню знань і навичок керівників у питаннях безпечної організації та проведення робіт.

Члени постійно діючої комісії по перевірці знань працівників Баришівської селищної ради з питань охорони праці відзначили високий рівень знань посадових осіб та спеціалістів відповідальних за охорону праці Баришівської селищної ради.

Інспектор праці Баришівської селищної ради С.В. Галецький