Подорож по сторінках етикету різних країн «Різні нації – різні стилі етикету»

Ось і настало літо – настільки довгоочікуваний час літніх канікул. Час, коли на цілих три місяці наші діти можуть забути про вчителів, уроки, домашні завдання та про все, що пов’язано зі школою і навчанням! Літні канікули – це час веселощів і нових знайомств, час відпочинку і час подорожей!

Подорож на літніх канікулах – що може бути крутіше? Хтось буде відпочивати в літніх таборах, хтось поїде до бабусі, а хтось вирушить у подорож за кордон. А що робити, коли не знаєш як поводити себе в тій чи іншій країні?

25 червня 2019 року діти разом з бібліотекарем бібліотеки-філіалу  с. Сезенків Баришівської ЦБС Лотишовою Д.В. вирушили у захопливу подорож по сторінках етикету різних країн. Різні культури – різні звичаї і манера поведінки. З німцями не про все пожартуєш, до індонезійців не можна торкатися, а в Перу їжею потрібно тільки захоплюватися. Навіть якщо ви будете дотримуватися законів тих чи інших націй, одягнете і з’їсте все, що вам запропонували, це не дасть вам стовідсоткової гарантії уникнення «культурних курйозів» і не звільнить від безтактовності, хоча й ненавмисної, щодо місцевих звичаїв.

Діти почули різні поради щодо правильної поведінки, щоб знати, чого вони повинні уникати під час відвідування обраної країни і чого дотримуватися.

Все це дало дітям позитивний настрій, вони дізнались багато цікавого і залишилися  приємні спогади від заходу.

Собачко В.О., вихователь КОЦСПРД «Сезенків»