Дитячий табір – незабутній відпочинок родом з дитинства

Дитинство – найчудовіша пора в житті. Одні з найкращих моментів дитинства, безумовно, пов’язані з іграми та розвагами. Оптимальний час для цього – канікули. Правильно організований дитячий відпочинок принесе масу приємних, незабутніх вражень вашому чаду. Бачити свою дитину радісною, зробити її щасливою – чи не цього прагнуть всі батьки? Сьогодні організувати й урізноманітнити дитячий відпочинок допомагають різні оздоровчі установи. В Україні працює велика кількість оздоровчих таборів і дитячих санаторіїв. Для дітей проводяться пізнавальні екскурсії, спортивні змагання, вікторини, розвиваючі ігри, тематичні гуртки. У дитячому таборі, далеко від мам-тат і бабусь-дідусів, дитина отримує необхідні життєві навички: вчиться бути самостійною, комунікабельною, корисною для колективу, реалізовувати себе. Такий відпочинок піде їй тільки на користь.   Багато батьків задаються питанням: “Куди відправити дитину влітку відпочивати?” Батьки можуть вибрати вид літнього табору в залежності від бажань та інтересів дитини. І це чудово, оскільки дітки – різні, захоплення і здібності у кожної дитини індивідуальні і під час відпочинку набагато цікавіше і краще для чада, коли його оточують однолітки зі схожими інтересами.

Оздоровлення дітей у літній період є одним з пріоритетних напрямків керівництва Баришівської громади.

З 30-го червня 2019 року 40 дітей (які потребують особливої уваги та підтримки)  та двоє супроводжуючих Баришівської об’єднаної територіальної громади протягом майже двох тижнів відпочиватимуть у дитячому оздоровчому закладі санаторного типу “Чайка”( смт Лазурне Херсонської області).

Велика територія табору з чудовими краєвидами та ігровими майданчиками, проживання в комфортних умовах, смачне та корисне харчування, пляж, екскурсії, конкурси, ігри та дискотека залишаться назавжди в спогадах дітей.

Сподіваємося, що відпочинок в дитячому літньому таборі принесе задоволення нашим діткам та позитивний досвід, захоплюючі емоції та задоволені обличчя  після поїздки.