Подарунок для бібліотек Баришівської ОТГ

Фундація Дарини Жолдак займається проєктами з популяризації читання, розвитку української мови, культури та мистецтва. Баришівська  ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради    в рамках проєкту «100000 книг для сільських бібліотек»  безкоштовно отримала  66 книг для кожної бібліотеки  Баришівської ОТГ від  Фундації Дарини Жолдак, та «Нової пошти»

Її  оперативно доставив у Баришівську центральну бібліотеку для дорослих кур’єр «Нової пошти» С.Безкоровайний та передав директору ЦБС Г.В. Пацаловській.  Після закінчення карантину  читачі-діти   бібліотек громади отримають нові інтерактивні книги. Казки Шарля Перро «Спляча красуня» з ілюстраціями Івана Кравця та «Кіт у чоботях»  з ілюстрацією Марти Кошулінської.

Крім самого тексту казок, книги містить питання для роздумів, фантазій та ігор. І буде корисною для батьків, вчителів, вихователів.

Ці казки  мають доповнену віртуальну реальність. скориставшись мобільним додатком  та інструкцією, що розміщена  на звороті  обкладинки книги можна оживити героїв казок, робити з ними фото, відео, або слухати казку на доступних мовах.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Лавріненко Н.І.