Почесне звання “Мати – героїня”

Найбільшим прагненням кожної дорослої людини є бажання залишити після себе слід на землі. Наші діти – це і є продовження нас. За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку Указом Президента України п’ятьом багатодітним матерям Київщини присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

Сьогодні, 16 червня, в урочистій обстановці голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін та начальник служби у справах дітей та сім’ї КОДА Ірина Антошко вручили посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання «Мати-героїня» багатодітним жінкам Київщини, серед яких була і жителька нашої громади.

Баришівська громада вітає жительку с. Масківці Юр Валентину, яка народила та виховує сімох дітей. Низький вам уклін та подяка, що підтримуєте українську націю та виховуєте дітей. Це непростий і дуже почесний обов’язок, який вам вдається виконувати.

Зазначимо, почесне звання України “Мати-героїня” є найвищою відзнакою за материнство і присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку.