Міні-ярмарка

15.06.2021 р. в приміщенні Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості для шукачів роботи проведено міні-ярмарок вакансій за участю заступника начальника відділу комплектування Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» Державної Прикордонної служби України Петра Семенченка, головного сержанта окремої бригади зв´язку військової частини 0415 с.Семиполки Броварського району Сергія Погорілого. Присутніх на заході проінформовано про кадрову потребу в працівниках, надано розширену інформацію про обов´язки, які потрібно буде виконувати під час несення військової служби за контрактом, грошове забезпечення, можливість отримання вищої освіти, соціальний захист, компенсацію за найм житла тощо.