Підводимо підсумки фотоконкурсу!!!

Переможцем фотоконкурсу «РОДИНА У СВІТЛИНАХ» стає фото Настя Батюк, яке набрало найбільшу кількість голосів, а саме 195. Вітаємо Настюшу з перемогою. !!!!!!
Всього на декілька голосів менше отримала вашу прихильність чудова сімейна фотографія Юлиан Москаленко.
Дякуємо вам, дорогі учасники, за фото та активність, за підтримку учасників у фотоконкурсі до Дня сім’ї! Сподіваємось, ви, як і ми, отримали неймовірно позитивні емоції переглядаючи такі теплі, сімейні та креативні фото! Кожне фото, яке взяло участь у конкурсі, випромінює щирість, теплоту та доброту. Дуже радіємо з того, що наша громада має такі чудові, веселі та щасливі родини.
Вітаємо переможницю та запрошуємо до служби у справах дітей та сім’ї для отримання подаруночка.
Ще раз всім учасникам фотоконкурсу щиро дякуємо за активність, слідкуй за новинами на нашій сторінці та приєднуйтесь до наступних конкурсів.