Підписано Меморандум про співпрацю

Напередодні між Баришівською селищною радою в особі секретаря селищної ради Олександра Ільченка та Благодійною організацією «Міжнародний благодійний фонд «СЕЙВД» в особі директора фонду Олени Северенчук відбулося підписання Меморандуму про співпрацю.

Предметом Меморандуму є розвиток співробітництва між сторонами в питаннях створення безпечного освітнього середовища, покращення доступу дітей до якісної освіти, надання інформаційної, методичної, технічної, матеріальної та іншої допомоги закладам освіти.

Координаторка благодійного фонду “Сейвд” по Київської області Олена Глоба запевнила в забезпеченні взаємодії у питаннях впровадження сучасних освітніх технологій та модернізації навчально-методичної бази дошкільної та загальної середньої освіти через використання існуючих можливостей обох сторін.

Працюємо на спільний результат!