Підписали Меморандум про співпрацю

Зі слів секретаря Баришівської селищної ради Надії Михайлівни Слухай: “Життя летить! Сьогодні підписали Меморандум про співпрацю першого пілотного проєкту – цифрова трансформація освіти в рамках Всеукраїнського конкурсу “ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОРИВ”. Асоціація Міст України, Міністерство цифрової трансформації в Україні розпочали реалізацію зазначеного проєкту, що передбачає подолання цифрової освітньої нерівності в Україні. І вже сьогодні вчителі початкових класів, асистенти вчителів, вихователі навчальних закладів Баришівської громади могли пройти перший онлайн семінар, на якому мали змогу опанувати нові освітні ресурси для роботи в початковій школі. Сподіваюсь, що реалізація цього проєкту допоможе і дітям, і вчителям, і батькам подолати всі складнощі сучасної освіти.”