31 березня 2021 року начальник відділу обслуговування громадян № 1 Інна Бодак провела виїзний прийом громадян в пункті прийому громадян з надання пенсійних послуг при Перемозькому старостинському окрузі.

Під час заходу громадянам були надані роз’яснення щодо перерахунків пенсії з 01.03.2021 та з 01.04.2021, поінформовано про прийом громадян в умовах карантинних обмежень за попереднім записом, про переваги дистанційного отримання онлайн послуг Пенсійного фонду України, а також надано роз’яснення щодо призначення пенсії за віком, зокрема, щодо «автоматичного призначення пенсії» через вебпортал Пенсійного фонду України.