Підґрунтям розвитку та зростання будь-якої територіальної громади : згуртованість іі мешканців. Саме на підставі згуртованості формується солідарна відповідальність.

Баришівська громада- успішна громада, бо саме разом співпрацюючи ми досягаємо дивовижних результатів!

Для більш зручного здійснення торгівлі сільськогосподарською продукцією мешканцям громади на території “Торгівельного майданчику” (по вул. Центральній, смт Баришівка), Баришівською селищною радою закуплені необхідні матеріали і завдячуючи працівникам Баришівськоі ЖЕК, які як завжди оперативно провели всі роботи по монтажу навісу.

Наразі громадяни, які здійснюють реалізацію продукції захищені від палючого сонця та дощу.