Перший етап планового об’їзду закладів дошкільної освіти, які планують відновити роботу у літній період 2020 року

Відділ освіти, молоді та спорту спільно з спільно з фахівцями Баришівської селищної ради та Держпродспоживслужби провели перший етап планового об’їзду закладів дошкільної освіти, які планують відновити роботу у літній період 2020 року.

У 5 (п’яти) закладах дошкільної освіти Баришівської селищної ради представниками Баришівського РУ ГУ Держпродспоживслужби в Київській області здійснено забір питної води для лабораторного дослідження. Члени комісії звернули увагу на облаштування ігрових кімнат, майданчиків, нанесення маркування перед входом до закладу для забезпечення максимально можливого фізичного дистанціювання, організації місця для обробки рук антисептиками та проведення термометрії на вході.

Заклади дошкільної освіти отримали безконтактні термометри задля повноцінного функціонування з дотриманням усіх санітарних норм. Відділом освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради проводяться централізовані закупівлі засобів індивідуального захисту, миючих та дезінфікуючих засобів, одноразових паперових рушників.