Перегляд літератури для дітей «Конституція – гарант незалежності»

Я- громадянин України,

Єдиної,великої і давньої країни.

Гордий тим, що народивсь на цій землі,

У країні,де співають солов`ї,

Де безкрайні золоті поля,

Де вгорі блакитні небеса.

Люди сповнені тут доброти,

Тут я хочу залишитись назавжди.

Чим же я пишаюсь щохвилини?

Тим, що я – громадянин України.

День Конституції України- державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України у 1996 році. Тож, з цієї нагоди, Баришівська бібліотека для дітей пропонує онлайн-перегляд літератури з книжкового фонду бібліотеки «Конституція – гарант незалежності»

Чинна Конституція України складається з 14 розділів. 166 статей зібрані в 13 розділи, а XV розділ  містить 16 перехідних положень.

У навчальному посібнику «Основи конституційного ладу України»  коментуються основні положення Конституції України. Головна увага приділяється принциповим засадам організації суспільного та державного ладу України, системі демократичних прав і свобод людини й громадянина та конституційних обов`язків особистості.

У книзі «Я – громадянин України» доступно для дітей розповідається про національну символіку, види влади, конституцію, основні закони, частину української історії, культури, географії та традицій. Метою видання є відродження патріотичного почуття юного українця з найменших років, щоб зародити любов до нашої крани.

Книга «Моя країна – Україна»  запрошує юних читачів у подорож по рідній країні, в доступній формі знайомить з історією України, її державним устроєм, символікою, природними багатствами та культурою, даючи цілісне уявлення про Україну, як незалежну демократичну державу.

Посібник «Зростаймо громадянами» створено для курсу «Ознайомлення з навколишнім світом», що входить до навчального плану початкової школи.

Провідний бібліотекар Баришівської бібліотеки для дітей, Ю.А.Гранько