Патронат над дитиною – швидка і вчасна допомога родині

Саме з питання створення та функціонування патронату, як соціальної послуги в створених об’єднаних територіальних громадах 17.11.2020 року відбулась обласна нарада начальників служб у справах дітей та сім’ї, на якій була присутня Марина Павленко. Під час наради роз’яснено що таке патронат, його мета та завдання, етапи підбору кандидатів та алгоритм створення та влаштування дітей.

Для нашої ОТГ питання створення патронату є досить актуальним, так як поки що патронатних вихователів у нас немає. Маємо велику надію, що знайдеться родина у громаді, яка буде готова взяти на тимчасовий догляд та виховання дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та надавати їм якісні соціальні послуги. За консультацією звертайтесь за номером 097 2830886.