Оздоровлення дітей у літній період є одним з пріоритетних напрямків керівництва Баришівської громади

30-го липня  2019 року вже друга група із 20 дітей та одного супроводжуючого Баришівської об’єднаної територіальної громади протягом майже двох тижнів відпочиватимуть у дитячому оздоровчому закладі санаторного типу “Чайка”( смт Лазурне Херсонської області).

Велика територія табору з чудовими краєвидами та ігровими майданчиками, проживання в комфортних умовах, смачне та корисне харчування, пляж, екскурсії, конкурси, ігри та дискотека залишаться назавжди в спогадах дітей.

Сподіваємося, що відпочинок в дитячому літньому таборі принесе задоволення нашим діткам та позитивний досвід, захоплюючі емоції та задоволені обличчя  після поїздки.