Онлайн-семінар для бібліотекарів громад

30 листопада 2021 року працівники Баришівської центральної бібліотеки для дорослих та Баришівської бібліотеки для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради взяли участь у обласному онлайн-семінарі Київської обласної бібліотеки для дітей «Аналіз та стратегічне планування діяльності публічних бібліотек Київської області».

З вступним словом «Реалії та  сучасний стан публічних бібліотек» виступив генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей Микола Зніщенко. Модератор семінару – заступник директора Київської обласної бібліотеки для дітей Людмила Смисловська.

Головний   спеціаліст   управління культури    Київської  облдержадміністрації  Валентина Гонтарук детально розповіла про вимоги до статистичної звітності у 2021 році, особливості здачі звітів у системі Есмар. Корисні консультації  по оформленню планово-звітних документів та плануванню роботи бібліотек у 2022 році надали  заступники директора  Київської обласної бібліотеки для дітей Людмила Соляник, Людмила Смисловська та завідувач науково-методичного відділу Олена Литвин.

На  напрямах  роботи з юнацтвом у 2022 році та звітування за 2021 рік зупинилася заступник директора  Київської обласної  бібліотека для юнацтва Тетяна Василькевич.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Наталія Лавріненко