МОЛОДІЖНИЙ FUN HUB ВІДКРИТО!

Молоде покоління Баришівської громади має великий потенціал до креативних ідей, творчості, багато енергії для створення чогось нового та цікавого. І активність та діяльність нашої Молодіжної ради тому підтвердження! Так, у нашій громаді існує культурно-мистецький центр, центр позашкільної роботи, багато гуртків та секцій для дітей і підлітків, та чи достатньо простору ідейного шаленства саме для молоді? Тепер упевнено так! Адже сьогодні у Баришівці було відкрито FUN HUB – молодіжний простір Баришівської громади. Це якщо офіційно! Бо ж справедливості заради сьогоднішня подія це молодіжний прорив! Чому? Бо це приклад того, як здійснюються мрії, як влада чує молодь і разом із бізнесом допомагає молоді втілювати в життя цікаві ідеї!

– Наш FUN HUB – це вільний просвітницький молодіжний простір, на базі якого молодь може цікаво та корисно проводити час, розробляти спільні проєкти, обговорювати актуальні для них теми, – розповіла гостям, які завітали на відкриття, ідейниця проєкту Анна Богатирьова, демонструючи етапи його втілення. – У роботі ХАБу передбачені кіноперегляди щовихідних, вечори настільних ігор, тренінги, майстер-класи, зустрічі з успішними людьми та інші не менш захоплюючі івенти.

Ідею створити молодіжний простір, де молодь зможе мати свій власний куточок для ідей, роботи в команді та працювати над створенням прєктів, які б робили нашу громаду більш цікавою і молодіжною, члени Молодіжної ради вміло виклали на папері, розробивши проєкт, який подали на конкурс мікрогрантів від Благодійного фонду «МХП-громаді». І не повірите, він був визнаний одним із найкращих і найцікавіших серед двох сотень у Київській області!

Як результат – закуплено проєктор, замінено підлогу, зроблено ремонт, придбано меблі… все це за підтримки і фінансування Баришівської селищної ради і БФ «МХП-громаді».

Від себе бажаємо молоді не зупинятися, розширювати коло учасників і розвиватися, а ми зі свого боку підтримаємо і допоможемо реалізувати ваші ідеї та проєкти! Тож уперед, до розвитку!