Онлайн-практикум «Автоматизована бібліотечно-інформаційна система «УФД/Бібліотека»

21 вересня 2020 року директор Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Г.В.Пацаловська, завідувач методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Н.І.Лавріненко, завідувач відділу комплектування та обробки літератури Баришівської ЦБС Н.Б.Дунайчик взяли участь у онлайн-практикумі  щодо роботи у персональному кабінеті бібліотеки «Автоматизована бібліотечно-інформаційна система «УФД/Бібліотека»  для відповідальних осіб бібліотек Київської області з програми поповнення бібліотечних фондів.     Відеоконференцію провела завідувач відділу  обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» Олена Галета. Вона розповіла про  порядок відбору книг бібліотеками учасниками проекту, познайомила з детальною інструкцією, яку розробив Український інститут книги.

Завідувач Баришівською бібліотекою для дітей, Биба О.І.