Онлайн навчання бібліотечних працівників громади продовжується

10 грудня 2020 року  бібліотечні працівники Баришівської центральної бібліотеки для дорослих відділу культури та туризму Баришівської селищної ради  взяли участь у вебінарі  «Переосмислення бібліотечних просторів», який організувала Фундація Дарини Жолдак.

Цікавою інформацією поділилися спікери вебінару Ольга Дужак, Тетяна Стус та Ярослава Бірюк.

Ольга Дужак, дитяча письменниця, керівниця проєкту «Ква(ко)ролі світів», грантрайтер, менеджерка проєктів. Вона розповіла про створення  якісних культурних проєктів, залучення  до них грантового фінансування. На практиці показала, як створювати актуальні лайфхаки  не тільки для   збереження  існуючої аудиторії, а й для залучення нових користувачів.

Тетяна Стус, дитяча письменниця – авторка близько 20-ти пізнавальних та художніх книжок, дитяча психологиня, літературознавиця, громадська активістка. Співзасновниця та керівниця проєкту промоції дитячого читання та національної         літератури «BaraBooka».  Лауреатка Премії Президента України «Українська книжка року» (2016) та переможниця конкурсу «Еспрессо. Вибір читачів», 2019 року увійшла до рейтингу 25-ти кращих українських письменників за версією журналу «Фокус». Під час зустрічі вона зупинилася на особливостях виховання читача, залучення дітей до читання , використання книг у виховній та ігровій діяльності бібліотекарів, учителів та батьків.

Ярослава Бірюк, тренер з креативності, засновниця проекту UCreo – розвиток креативності та інноваційного мислення  у своїй презентації «10000 помилок  і чашка кави  або як перестати боятися і почати діяти»  розповіла  про помилки, наше ставлення до них та про те як подолати страх та маленькими кроками йти до великої  мети.

Навчання продовжується….

Директор Баришівської ЦБС Пацаловська Г.В.