Міжнародний день захисту прав людини в бібліотеках Баришівської ЦБС

10 грудня – Міжнародний день захисту прав  людини – саме в цей день в 1948 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини – епохальний документ, у якому були проголошені невід’ємні права, притаманні кожній людині незалежно від її раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних чи інших переконань, національного або соціального походження, майнового, станового або іншого становища.

В бібліотеках-філіалах Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради презентовано книжкові виставки та тематичні полички «Знаємо права – виконуємо свої обов’язки», «Я маю право», «Конституція України – гарант прав та свобод українців», «Мої права в моїй державі».

В Баришівській центральній бібліотеці для дорослих Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради оформлена книжково-ілюстративна виставка «Світ Закону, Права і Моралі» та проведена правова  інформіна «Міжнародний день захисту прав людини»

Онлайн-перегляд «Мої права в моїй державі»  запропонували  Баришівська бібліотека для дітей  та бібліотека-філіал с. Рудницьке

Правову інформхвилину «Стоп – булінг» провела бібліотека-філіал с. Морозівка  Баришівської ЦБС.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС  Лавріненко Н.І.