ОГОЛОШЕННЯ

З метою покращення надання мобільних послуг в с.Морозівка Броварського району Київської області, розпочато процедуру громадських слухань щодо будівництва базової станції мобільного зв’язку ТМ «Vodafone» на земельній ділянці, розташованій на розі вулиць Садова та Героїв Небесної Сотні в с.Морозівка на території Морозівського старостинського округу Баришівської селищної ради Броварського району Київської області (згідно додатку).

Обговорення триватимуть з 25.03.2021 по 25.04.2021 на сайті Баришівської селищної ради https://baryshivska-gromada.gov.ua/

Пропозиції (зауваження) можуть подаватися в письмовій та/або усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Детальніша інформація надається:

ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ