Одразу п’ять нових дитсадків з’явиться на Київщині в 2022 році

У 2022 році на Київщині завершать будівництво паралельно пяти нових дитсадків. Усі проєкти реалізуються в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це сьогодні, 26 жовтня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Київщина стрімко розбудовується. У нас збільшується кількість населення, адже попит оселитись в пристоличному регіоні залишається на високому рівні. Через це виникає гостра потреба в розширенні мережі дошкільних навчальних закладів. Вирішуємо цю проблему і наступного року завершимо реалізацію одразу пяти проєктів. Працюємо над тим, щоб нові дитсадки зявились як у містах, так і в селах нашого регіону», – прокоментував Василь Володін.

Відтак у 2022 році завершать:

• Дитсадок на 180 місць у селі Бобриця Києво-Святошинського району.
  • Дитсадок для дітей із інвалідністю у місті Вишневе Києво-Святошинського району.
  • Дитсадок в селі Святопетрівське Бучанського району.
  • Другий корпус дитсадка «Червона шапочка» на 100 місць у селі Михайлівка-Рубежівка Києво-Святошинського району.
  • Дитсадок на 280 місць у селі Гатне Фастівського району.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА