Одеса. XVІ-й Український муніципальний форум продовжує свою роботу

28 липня –   ДЕНЬ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ, відбувся під гаслом «Від енергоефективності до Європейського зеленого курсу». Учасники форуму розглянули застосування інноваційних інструментів енергоменеджменту та впровадження місцевими громадами енергозберігаючих технологій в бюджетних установах, закладах освіти, підприємствах тощо.

В панельних дискусіях взяли участь експерти з питань енергетики та енергоефективності, представники бізнесу та громадських спілок. Учасники форуму активно ділилися практичним досвідом впровадження енергоменеджменту, енергозберігаючих технологій та “зеленої” енергетики на рівні територіальних громад.

29 липня – ДЕНЬ ДІАЛОГУ, сталий місцевий соціально-економічний розвиток проводиться в рамках проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю», який впроваджується Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

Учасників форуму привітали Голова АМУ Віталій Кличко та спікер ВР Дмитро Разумков.

Діалог голів громад з представниками уряду та парламентарями присвячено подальшим крокам з реформування місцевого самоврядування, бюджетному забезпеченню нових повноважень та компетенцій, секторальним реформам та місцевому економічному розвитку.

Делегація з представників органів місцевого самоврядування Київської  області – членів АМУ активно долучилася до  заходів форуму та обміну досвідом із нагальних питань.