Обличчя та багатство будь-якої території (не виняток і Баришівська громада) – це передусім його жителі, щирі й працьовиті, які своєю працею вписують до літопису краю багато пам’ятних дат і знаменних подій. Як невід’ємна частина держави, Баришівщина переживала часи, що знаковими віхами вкарбовані в українську історію, а подеколи й сама ставала епіцентром доленосних подій.

Гордимося, що на Баришівщині народилися заслужені працівники сільського господарства, охорони здоров’я, культури, освіти, сфери послуг, видатні дипломати, науковці, поети, актори, музиканти, спортсмени… Захоплюємося цілеспрямованістю сучасників, мужністю захисників (декотрим присвоєно звання Героя), нескореністю волонтерів, щедрістю душі підприємців… Усі вони зробили посильний внесок у розвиток краю, примножують його здобутки.

Усі їхні досягнення мають залишитися в історії Баришівщини! А вони мають стати відомими, видатними, поважними… Ми маємо зберегти їхні імена та успішні справи для нащадків! Упевнені, що ви, шановні читачі, нам у цьому допоможете!

Тож колектив ТОВ «Баришівський вісник» оголошує пошук кандидатів для конкурсу «Людина року 2021». Це можуть бути представники різних сфер діяльності, які зробили чи роблять свій внесок у розвиток Баришівщини, – громадський діяч, артист, музикант, спортсмен, звичайний робітник, підприємець, педагог, медик…

Маєте когось на думці? І впевнені, що саме ваш кандидат заслуговує на звання «Людина року 2021»? Тоді надсилайте інформацію нам на електронну адресу barvisnik@ukr.net. У темі листа напишіть «Людина року» і прикріпіть фото та текстовий файл із розповіддю про вашого претендента (біографія та аргументація, чому ця людина варта перемоги, мають займати не менше 1,5 сторінки шрифтом Arial, 12 кегль).

Інформацію ми збиратимемо до кінця жовтня 2021 року, публікуючи в газеті всі матеріали, які нам надходять. Далі, майже одночасно, усі матеріали будуть поширені у соціальній мережі Фейсбук, де користувачі оберуть переможця.

Чекаємо на ваші пропозиції та кандидатури!