Облаштовано хореографічний зал

«Хто з вас не любить танцювати? Жодне свято не обходиться без танців. Танець – хвилюючий і найпрекрасніший вид мистецтва, бо не тільки відображає життя, а й сам є життям. А ще він виховує, вчить культури поведінки. Танці – це емоційна насолода. Вони розвивають почуття ритму, виробляють правильну поставу, піднімають настрій».

За ініціативи батьківського комітету Фонд “МХП-Громаді” спільно з Баришівським ЦПР “Мрія” та Баришівська селищна рада підтримали розвиток позашкілля у Баришівській громаді, облаштувавши хореографічний зал – замінили підлогу та встановили хореографічні станки.

Всі: керівники ансамблів, вихованці Баришівського ЦПР “Мрія” та батьки вже давно мріяли про облаштування хореографічної зали для зразкових ансамблів сучасного танцю, спортивного бального танцю та народного.