#МХП #разом_робимо_важливе #МХПГромаді_проєкти #МХПГромаді #Переможці #Село_Кроки_до_розвитку

За сприяння благодійного фонду МХП – Громаді проходив конкурс мікрогрантів “Час діяти, Україно!” Проєкт сільського клубу с. Рудницьке”. Кімната творчості MUSTETSKA KOMORA” став одним із переможців. Роботи по реалізації проєкту розпочато! За фінансової підтримки благодійного фонду МХП, ТОВ ” Лук’янівське”, Баришівської селищної ради та жителів громади Рудницького старостинського округу буде створено простір для реалізації творчих здібностей дітей, молоді. Головне завдання – збереження та відтворення, поширення національних та місцевих традицій, обрядів та звичаїв народу, створення умов для культурного розвитку мешканців громади, забезпечення зайнятості дітей, молоді в позаурочний час, розвиток та розкриття їх талантів і здібностей через створення кімнати, де будуть зберігатися старовинні речі повсякденного вжитку, роботи народних умільців, а також сучасні вироби декоративно- ужиткового мистецтва, створені із застосуванням технологій, характерних для даної місцевості.

Визначальною рисою для українців є особливе прагнення краси. Тому дуже важливо зберегти надбання народу, не загубити оту зернинку краси, яка робить українців особливими, неповторними.