Новий проект « Пошук майстрів Hand Made Баришівської громади»

Перед тим як познайомити Вас з наступною майстринею хочеться повідати Вам  легенду

УЧЕНЬ, ЯКИЙ СТАВ ЧАРІВНИКОМ

Щастя має свій запах і смак. Для кожного з нас він свій. Для нього – це запах ванілі і шоколаду, щойно випечених тістечок, круасанів і яблучних пирогів з корицею. Щастя – воно солодке. Воно тане в роті, розчиняється, залишаючи дивовижний після смак неземних насолод. Він завжди мріяв поділитися цим щастям з іншими людьми. Завжди – це з дитинства. А його дитинство – це смачні цукерки, насипані в кишеньку щедрою бабусиною рукою це хрустке й таке духмяне мамине печиво, це прохолодне морозиво у металевій вазочці з найближчого кафе.

А ще в його солодких спогадах з дитинства назавжди закарбувалася невеличка кондитерська, що була неподалік від дому. Йому, тоді заледве десятилітньому, вона здавалася справжнім царством Королеви ласощів. Головним чарівником у ньому був Кондитер. Крізь вітрину, хлопчик захоплено дивився як в руках цього чародія тісто, креми, глазурі, зацукровані фрукти і шматочки кольорового желе перетворюються на дивовижні витвори солодкого мистецтва. Він добре запам’ятав той день, коли Кондитер, запримітивши його, посміхнувся й помахом білої від муки руки, запросив у гості до свого чарівного царства. Відтоді, хлопчик щодня прибігав у пропахле ароматом свіжовипеченої смакоти приміщення й годинами, не відриваючи погляду, дивися як втілюється фантазія справжнього майстра. Й одного разу таки наважився – став Учнем Кондитера. Це було неймовірно – він учився на чарівника! Ледь переступивши поріг кондитерської, він поринав у світ, в якому хотілося жити завжди. Та незабаром мрії про це розтанули, наче кулька морозива. Вони пішли від хлопчика, забравши з собою його дитинство. У дорослому світі немає місця для казок, казали всі навколо. І хлопчик вірив, що так воно і є.

Мабуть, у кожного з нас є свої забуті мрії. Ми дорослішаємо і ховаємо їх у віддалені куточки душі. Вони стають зайвими, наче старі й нікому не потрібні дитячі іграшки. Та іноді, щось невловиме – старе фото, дитячий малюнок, запах какао, ванілі чи шоколаду – нагадує про забуте. Утім, уже за кілька митей ці спогади знову непомітно розчиняються у вирі дорослих проблем і нагадують про себе хіба що у снах. У сірих, безбарвних снах, у яких ми більше не літаємо.

Минули роки, і якось вже дорослий Учень Кондитера, на одній із вулиць маленького містечка, відчув до болю знайомий запах. Він знав, це були ваніль і шоколад. А ще тістечка і круасани, і яблучний пиріг з корицею. Нічого, незвичного… Але чому так стислось серце? Чому цей солодкий аромат наче пронизував наскрізь? Колишній Учень Кондитера здивовано зупинився. У його житті щось змінилося. І він точно знав, що саме! Цей знайомий до болю запах непомітно пробрався в дорослу душу, розбудив забуте дитинство, розбурхав давні мрії!

Того дня він зрозумів, що таки стане справжнім Кондитером, і таки даруватиме людям солодке щастя. У його життя знову повернулася колись загублена мрія.

Ішли роки. На шляху до здійснення солодкої мрії траплялося чимало гірких випробувань. Та від цього вона ставала іще солодшою, іще бажанішою. Наче добра чарівна помічниця, вона влаштовувала йому зустрічі зі справжніми майстрами солодких справ. Спільними зусиллями, крок за кроком, вони наближались до заповітного царства Королеви ласощів. Разом вони відроджували старі рецепти і створювали нові шедеври. Кожен солодкий витвір щедро присмачували щастям і радістю своїх здійснених мрій. Від цього тістечка, торти, рулети, печива й круасани ставали чарівними. Кожен шматочок цих ласощів дарував віру у те, що мрії таки збуваються!

Втім, якщо ви призабули про що саме мріяли у дитинстві, чого прагнули понад усе, не впадайте у відчай. Цей чарівний Учень Кондитера допоможе Вам знайти і повернути Вашу мрію.

Тож, сміливіше! Зробіть перший крок – торкніться чарівної вишеньки на цьому дивовижному торті. У цій тендітній вишеньці живуть мрії, які стали реальністю. Відчуйте їхнє тепло і їхню силу. Мрійте! І ваші мрії теж обов’язково здійсняться! Навіть, найзаповітніші!

Знайомтесь, Ірина Миколаївна Кіндратенко https://www.facebook.com/profile.php?id=100017245686466

• жителька с.Корніївки. Мрія після школи стати кондитером, по сімейним обставинам не здійснилася та тепер  для своїх дітей, друзів, знайомих Ірина – стала кондитером і виготовляє смаколики на різний смак.