Анонсуємо початок нового соціального проекту #Бабусині_зайці в Баришівській ОТГ

Що робимо? Для початку під керівництвом київської майстрині Олени шиємо неймовірно зворушливих зайців. Що далі? Це секрет, який ми розповімо учасникам майстер-класу.

Кого ми чекаємо на майстер-клас? Чекаємо жінок та чоловіків старшого віку (60+) з Баришівки та найближчих сіл. Може ви знаєте самотню бабусю, що шукає компанію для спілкування та творчості, або людей, які сумують на пенсії, полюбляють шити, мають вільний час та скучили за теплою компанією? Або це Ви, і самі бажаєте спробувати щось нове, або повернутися до того, що любили робити раніше? Цей проект – можливість відчути себе частинкою кола доброзичливості та познайомитися з однодумцями.

Мета майстер-класу – навчити волонтерів, які, в свою чергу зможуть провести повторне навчання та, при потребі, допомагати шити бабусям в будинку для людей похилого віку в Перемозі.

Де? Нас гостинно приймає та організаційно допомагає затишний простір, кафе-кондитерська

Ванільний дворик, адреса: Броварський район, смт Баришівка, вул. Березанська 12 ( АТБ, 2 поверх )

Коли? 19 лютого, з 11.30 до 15.00

Потрібен попередній запис в особистих повідомленнях або за телефоном +38 (066) 021-74-87

Можемо запросити на майстер-клас усього 10 волонтерів.

Нам дуже потрібна ваша майстерність, щира теплота та бажання допомагати тим, хто цього потребує.