Новий проект « Пошук майстрів Hand Made Баришівської громади»

А ви робили коли-небудь ляльки власноруч?! Наше життя вже не можливо без такої іграшки. Сучасна лялька яскрава, модна та гарна. Текстильні ляльки зроблені своїми руками, мають неабияку енергетику та користуються великою популярністю, приносять радість і малим, і дорослим…

Знайомтеся – Анна Мельникова, майстриня з виготовлення сучасних ляльок:

« Моє життя завжди було пов’язане з малюванням (тато був художником) і шиттям. Але окремо. Я любила малювати диснеївських персонажів, портрети олівцем. Любила шити лялькам одяг. Коли прийшов час визначитись з майбутньою професією – розривалась між цими двома напрямками, тому знайшла третій – режисуру))

І тільки весною тяжкого 2020, коли нас накрило карантином і всі опинились на самоізоляції, мої два захоплення з’єднались в одне – я спробувала зробити ляльку.

Гортаючи сторінки в соцмережах, натрапила на фото текстильної ляльки ручної роботи. Це і був початок. Я замовила всі необхідні матеріали і діло пішло. Спочатку не дуже вдавалось, але хто ж мене зупинить?)

Невдовзі мої роботи почали мені подобатись, а згодом і не лише мені)) Тому для мене все тільки починається!»