Новий проект “Пошук майстрів Hand Made Баришівського громади”

Новий проект “Пошук майстрів Hand Made Баришівського громади”. Де б ти не був, завжди приємно повертатися додому. Туди, де все дихає до тебе любов’ю, теплом, затишком. Особливо, коли цей затишок ти створюєш власними руками. Хочу познайомитися вас із роботами майстрині с. Рудницьке Павленко Валентиною Ввсилівною. Її роботи плетені гачком. Це і серветки, і скатертини, і килимки. А ще вона займається печворком. “У сімї ніхто рукоділлям не займався. Мама була дояркою. До нас у село Корогод Чорнобильського р., Де я тоді проживала, переїхала жінка, яка вміла в’язати хустки, шкарпетки. Мені дуже сподобалося, і я попросила, щоб вона навчила мене. Спочатку не получалось, але була вперта, тому заняття не залишила. Потім купляла журнали і в’язала уже за схемами. Зараз із закритими очима можу цим займатися. Гачком почала плести пізніше. Тепер на допомогу приходить Інтернет, якби тільки було бажання. Беру звідки схеми, плету, роботи дарую рідним, знайомим. Килимки сплетені із ниток, а ще використовую звичайні пакети для сміття. Не уявляю свого життя без цього заняття.”.