#Не_паліть_з_МХП #Екосвідомість_з_МХП

Давайте разом будемо екосвідомими: не палити суху траву

Щороку навесні люди починають спалювати суху траву. Попри попередження пожежників про небезпеку, люди палять цілі поля. Люди вірять у міф про корисні властивості попелу для ґрунту, або ж палять заради забави, не розуміючи якої шкоди завдають довкіллю і собі.

Спалювання трави може призвести до масштабних пожеж, особливо зараз, коли за відсутності дощу вогонь поширюється дуже швидко.

Кожен звір, кожен жучок, метелик і кожна травинкає єдиним цілим у природі, у біологічній ланці. Ми ж не знаємо скільки тварин загинуло, скільки травмованих, чи відродяться ті рослини, які згоріли.Також ми не знаємо, яку наносимо шкоду собі в теперешній час і до чого це призведе в майбутньому.

Перед тим, як щось підпалити, не важливо, де це та що за місце, подумайте, чи не принесе це якоїсь шкоди не тільки людям, а й тваринам, які живуть поруч з нами. Будь-яка пожежа має наслідки, частіше трагіні.

МХП відповідальний агрохолдинг, дбає про довкілля і добробут мешканців територій, де веде свою господарську діяльність, тому радить та інформує:

Компостувати органічні рештки, перетворюючи їх на добриво.

Поширювати інфо про шкоду підпалювань серед своїх родичів, сусідів, знайомих та приєднатися до нашого флешмобу.

Якщо стали свідком підпалу – викликайте поліцію.

Паління трави і листя – ЕКОЗЛОЧИН.

МХП проводить флешмоб #Не_паліть_з_МХП між підприємствами, щоб максимум закликати не палити сухостій.

МХП-Агро-С прийняв естафету від Філія “Перспектив” ПрАТ “Зернопродукт МХП”

та передає ПрАТ “Зернопродукт МХП”.

Гарний врожай буде лише тоді, коли ми з повагою будемо ставитися до Землі