#Гуманітарна_допомога #Підтримка_лікарень_садочків

25 багатофункціональних медичних ліжок, 25 протипролежневих матраців до них, 94 рулони нового ковроліну, кушетки, приліжкові тумбочки та підйомник для хворих… Все це днями було доставлено в лікарні Кагарлика, КНП “Яготинська центральна міська лікарня”та КНП “Баришівська БЛ” на Київщині, Канівщини на Черкащині,

КНП “Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради”, Ладижинська міська лікарня на Вінниччині, Петриківки на Дніпропетровщині.

Гуманітарну допомогу було доставлено з Німеччини в межах співпраці Благодійного фонду “МХП-Громаді” та Благодійний Фонд “Міжнародна Асоціація Підтримки України”. Це вже другий транш гуманітарного вантажу з Європи для громад, де ведуть свою господарську діяльність підприємства Групи МХП. Така допомога надається громадам безкоштовно, транспортні послуги бере на себе “МХП-Громаді”.