Нашу громаду знову відвідали представники Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН)

Сьогодні Баришівську громаду вдруге відвідали представники Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН).

В кінці минулого року Баришівська селищна рада подала заявку на участь у відборі проєктів, фінансування яких може здійснюватися за рахунок відповідної субвенції, в рамках фінансової угоди «Програма з відновлення України» між Україною та Європейським інвестиційним банком.

Через складність планування та впровадження, ЄІБ попросив Програму розвитку ООН про технічну підтримку (розбудова можливостей та підтримка проєктного циклу, в тому числі моніторинг).

Роль Програми розвитку ООН полягає в наданні компетентних ресурсів Підрозділу з технічної підтримки для успішного управління Програмою на регіональному рівні, а також у наданні підтримки під час підготовки та реалізації субпроєктів на місцевих урядових рівнях.

У межах візиту представники Програми завітали до Баришівського ліцею імені Миколи Зерова, який разом із ще двома закладами освіти громади, а саме: Філія Рудницька гімназія ОЗО «Селищанський ліцей» Баришівської селищної ради та ОЗО «Лукашівський ліцей» Баришівської селищної ради рекомендовані до фінансування проєктів у рамках Програми з відновлення України.

На зустрічі було обговорено стан розроблення проєктно-кошторисної документації та проходження її експертизи. Представники ПРООН зауважили на які деталі проєктно-кошторисної документації необхідно звернути увагу для успішного проходження експертизи ПКД та в подальшому реалізації проєкту.

Інф. Управління фінансів та економічного розвитку