До уваги жителів громади!

Доводимо до вашого відома, що на території нашої громади розпочато реалізацію місцевої цільової Програми регулювання чисельності безпритульних тварин (рішення сесії Баришівської селищної ради від 24.06.2022 №1201-23-08). Програма передбачає виключно гуманний спосіб регулювання чисельності тварин, а саме: вакцинацію та стерилізацію з метою недопущення розмноження безпритульних котів та собак та в подальшому – поступове зменшення їхньої кількості на вулицях. В перспективі планується поетапне виконання вищезгаданої Програми в міру її фінансування.

Виконавцем послуг з відлову безпритульних тварин з подальшим транспортуванням, стерилізацією, вакцинуванням, чіпуванням та поверненням на місце відлову визначено підприємство, яке має певний досвід роботи на території Київської області.

Сьогодні вже були виловлені перші 8 безпритульних собак в смт Баришівка. Якщо ви стали свідком відлову, то зверніть увагу – в собаку ніхто не стріляє, насильницькими методами не користується. Використовується розчин  снодійного, який вводиться на відстані дротиком, а після того, як тварина засинає, її транспортують в Центр стерилізації та перетримки. Приблизно через тиждень собаку повертають на місце її відлову вже чіпованою. До того ж  тварина отримує повний курс комплексної вакцинації.

Якщо ви хочете повідомити місцезнаходження масового скупчення безпритульних тварин, зателефонуйте за номером 066-8643885 (відділ комунальної власності, ЖКГ та благоустрою) та лишіть координати і свої контактні дані.

Нагадуємо, що в Україні за жорстоке поводження з тваринами передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від двохсот до трьохсот неоподаткованих мінімальних доходів громадян (3400-5100 грн) з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.

Інф. Відділу комунальної власності, ЖКГ та благоустрою