Наша громада стала переможцем конкурсного відбору

Наша громада стала переможцем конкурсного відбору територіальних громад для організації активного і змістовного дозвілля для дітей в межах ініціативи DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні»!

Баришівською громадою у 2024 році подано проєктну заявку для участі у відборі територіальних громад для організації літніх клубів із залучення дітей ВПО, у межах ініціативи DECIDE Summer Clubs – «Ми вдома – в Україні». Приємно відзначити, що серед 340 заявок, які надійшли організаторам, Баришівська територіальна громада серед 27 громад-переможців з різних куточків України!

DECIDE Summer Clubs 2024 «Ми вдома – в Україні» – Ініціатива Швейцарсько-українського Проєкту DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти”, що впроваджується в Україні консорціумом у складі ГО DOCCU та Цюрихського педагогічного університету за підтримки Швейцарії.

Одним з основних аспектів ініціативи DECIDE Summer Clubs 2023 «Ми вдома – в Україні» є освіта з метою поширення демократичних цінностей, забезпечення безпеки та психологічної підтримки через активності з арттерапії, проведення ігор, квестів, спортивних змагань та вправ. Усе це задля соціально-психологічної підтримки дітей та підвищення рівня соціальної згуртованості.

Для організації різноманітних активностей для дітей Баришівська громада вже отримала від проєкту DECIDE набір обладнання, який включає канцелярські товари, товари для творчості, спортивний інвентар, книжки, розвивальні ігри, пазли, принтер, а також меблі для облаштування простору на відкритому повітрі – шатри, каремати, пуфи та крісла.

Вже пройшли навчання та набули корисних навичок з організації цікавого та змістовного дозвілля дітей 25 педагогів Центр позашкільної роботи “Мрія” Баришівської селищної ради. За цікавими методиками та з гарним знаряддям будемо працювати з дітьми вже в серпні.

Щиро вдячні Швейцарсько-українському проєкту DECIDE Summer Clubs “Ми вдома – в Україні” за допомогу в організації відпочинку для наших вихованців у літньому клубі «Сузір’я мрій».

Інф. Управління освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради