“Наш Слід” “Шалений двіж”

19 вересня 2021 року, вихованці студії “Kid’s look”, керівник Макарова Ганна Василівна та вокальної студії “Веселкові нотки”, керівник Старчак Оксана Михайлівна, стали учасниками 22 -го Всеукраїнського фестивалю – конкурсу від БФ “Наш Слід” “Шалений двіж”, який пройшов у м. Київ.

Учасники студії “Kid’s look” представили нову колекцію одягу, власноруч пошиту з натурального льону та розмальовану, за мотивами картин майстрині декоративного розпису Ганни Собачко-Шостак, випускницею Баришівського ЦПР “Мрія” – Лідією Гураль, – “Незабутні квіти”. За рішенням журі конкурсу у номінації “Театри мод” посіли почесне І місце. Постановник номеру Тетяна Пащук методист центру.

Учасники вокальної студії, а саме: квартет у складі Басенко Єви, Майсон Марка, Олени та Захара з піснею “Диво дівчинка” зайняли І місце; Старчак Ілля з піснею “Свято казки” також зайняв І місце.

Всі учасники були нагороджені кубками, грамотами, медалями та цінними подарунками від організаторів конкурсу.

Автобус для перевезення учасників конкурсу був наданий відділом освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради.

Дякуємо батькам за допомогу та підтримку колективів